
Arnhem
mogelijk als: restaurant of brasserie of lunchroom
Prijs op aanvraag
Poke Bowl Original gezochtDe Poke Bowl Original Group gaat de komende jaren flink uitbreiden met nieuwe winkels door heel Nederland en België, onder begeleiding van een ervaren en dynamisch team. Wij zijn op zoek naar gepassioneerde franchisenemer...
Volledige omschrijving
Advertentienr. | 40996 |
Inventaris/GW | Koop |
Vraagprijs Inventaris/GW | Prijs op aanvraag |
Onroerende goederen | Huur |
Huurprijs Onroerende goederen | Prijs op aanvraag |
Aantal zitplaatsen | 20 |
Terras | Nee |
Aantal zitplaatsen terras | n.v.t. |
Poke Bowl Original gezocht
De Poke Bowl Original Group gaat de komende jaren flink uitbreiden met nieuwe winkels door heel Nederland en België, onder begeleiding van een ervaren en dynamisch team. Wij zijn op zoek naar gepassioneerde franchisenemers, die een hart hebben voor gezonde voeding maar ook zeker voor de Poke Bowl Original formule.
Ben jij de ondernemer, die een eigen zaak wil beginnen binnen de Poke Bowl Original Group? Neem dan snel contact op met Mirella Kreger, telefoonnummer: 06-507 400 41, of stuur een mail naar mirella@hkv-makelaars.nl
Wat kunt u van ons verwachten
Horecamakelaardij Knook & Verbaas doet de complete screening voor de Poke Bowl Original Group en is op zoek naar geschikte kandidaten en mooie locaties. De makelaar in de betreffende regio zal jou begeleiden bij de huur en/of aankoop van het pand. Daarnaast zorgt Poke Bowl Original intern voor de juiste opleiding om je eigen winkel te kunnen starten.
Locatie
Wij zoeken A-locaties door heel Nederland en België met een minimale afmeting van 50 m² tot maximaal 125 m². Vergunning Categorie 1 (in verband met benodigde zitplaatsen).
Ben je al in het bezit van een winkel of locatie, dan kun je bij interesse in het concept uiteraard ook contact met ons opnemen. Overleg is altijd mogelijk en ons gesprek is vrijblijvend.
Impressie
https://www.pokebowl.nl
Disclaimer:
Deze vrijblijvende informatie is met de grootst mogelijke zorgvuldigheid samengesteld, maar er wordt geen aansprakelijkheid aanvaardt voor de eventuele onjuistheid ervan. Deze vrijblijvende informatie dient slechts als indicatieve informatieverstrekking en kan nimmer worden beschouwd als aanbieding c.q. offerte.
Inventaris/GW | Koop |
Vraagprijs Inventaris/GW | Prijs op aanvraag |
Onroerende goederen | Huur |
Huurprijs Onroerende goederen | Prijs op aanvraag |
Aantal zitplaatsen | 20 |
Terras | Nee |
Aantal zitplaatsen terras | n.v.t. |
Oppervlakte terras (M2) | n.v.t. |
Aantal Hotelkamers | n.v.t. |
Bouwjaar onroerend goed | nnb. |
Aantal verdiepingen | n.v.t. |
Aantal jaren in bezit uitbater | n.v.t. |
Woning aanwezig | Nee |
Totale Oppervlakte (M2) | 50 |
Oppervlakte Keuken (M2) | nnb. |
Oppervlakte verkoopruimte (M2) | nnb. |
Oppervlakte magazijn (M2) | nnb. |
Brouwerijverplichtingen | Nee |
Automatenverplichtingen | Nee |
Personeelsverplichtingen | Nee |
Leasecontracten | Nee |
Muziekovereenkomsten | Nee |
mogelijk als: restaurant of brasserie of lunchroom
Prijs op aanvraag