*** TEGEN ELK AANNEMELIJK BOD - FINANCIERINGSCONSTRUCTIE BESPREEKBAAR! *** Een beeldbepalend cafe, zo kun je Den Bels in Zundert wel noemen. Het aangezicht met zijn mooie trapgevel en markante vlaggen is welbekend in de omgeving. Vele gasten uit de wijde regio hebben ooit wel eens een bezoek gebracht aan dit oer Zundertse café. Of het nu was voor een avond/nacht uit, drankje op het terras tijdens een fietstocht of met een van de evenementen die Zundert rijk is, men komt hier graag.
Den Bels wordt als cafe met kleine kaart geëxploiteerd en heeft beschikking over een knap terras voor de deur met plaats voor ± 60 personen. De buitenruimte is onlangs opnieuw aangelegd waardoor men heerlijk beschut kan genieten van een drankje. Een van de meest attractieve aspecten van dit bedrijf zijn wel de evenementen die Zundert rijk is. Naast Carnaval in de winter staat de gemeente bekend om zijn aardbeienfeesten (juni) en natuurlijk het wereldberoemde Bloemencorso (september). Bij deze grote evenementen organiseert Den Bels de ‘Belle Vue’ feesten waarbij dit stukje Zundert omgetoverd wordt tot evenemententerrein waar duizenden mensen op af komen. Dit alles in beheer van Den Bels. Ook dit bedrijfsonderdeel zit in de overname inbegrepen.
Door privé omstandigheden zijn de exploitanten op zoek naar juiste opvolging voor dit schitterende cafebedrijf. De opvolger kan bouwen op een ijzersterke naam en stabiele omzet. Bent u dit? Dan horen wij graag uw plannen aan.
Bekijk alle kenmerken