INSTAPKLARE ITALIAANSE HORECAZAAK TE KOOP – BRINKLAAN 73 BUSSUM
Vraagprijs: € 40.000
Huur: circa € 1.500 per maand
Op een goed zichtbare locatie aan de Brinklaan 73 in het centrum van Bussum wordt deze sfeervolle en volledig ingerichte Italiaanse horecazaak ter overname aangeboden.
De onderneming wordt al ruim acht jaar gerund door twee jonge Italiaanse ondernemers, die de zaak vanaf het begin met veel passie hebben opgebouwd. Zij hebben hier jarenlang met plezier gewerkt en een mooie onderneming met een bestaande klantenkring neergezet.
Vanwege de remigratie van één van de vennoten is nu het moment gekomen om de zaak over te dragen aan een nieuwe ondernemer.
Concept en mogelijkheden
De huidige exploitatie is gericht op authentieke Italiaanse pizza’s, waaronder klassieke pizza’s en Romeinse pizza al taglio. De zaak is verzorgd ingericht en kan direct worden voortgezet.
De locatie biedt daarnaast mogelijkheden voor onder andere een lunchroom, delicatessen/traiteur, koffie- en paniniconcept, afhaal en bezorging of een ander passend horecaconcept.
Pluspunten
- Goede zichtlocatie in het centrum van Bussum
- Ruim acht jaar bestaande exploitatie
- Sfeervol en verzorgd ingericht
- Bestaande klantenkring
- Direct instapklaar
- Geschikt voor verschillende horecaformules
Een interessante kans voor een startende ondernemer, ondernemend koppel of ervaren horeca-exploitant die tegen een aantrekkelijke investering een bestaande zaak in ’t Gooi wil overnemen.
Interesse?
Voor nadere informatie of een bezichtiging ontvangen wij graag uw volledige naam, telefoonnummer, eventuele horeca-ervaring en een korte toelichting op uw plannen.
Nieuw-Nederland Makelaardij
[email protected]
De getoonde foto’s zijn uitsluitend indicatief en dienen enkel ter sfeerimpressie.