Horecasite
  1. Belgie
  2. Antwerpen
  3. Meer
  4. HORECAPAND MET WONING MEERSEL DREEF (B)

HORECAPAND MET WONING MEERSEL DREEF (B) Horeca- onroerendgoed te koop in Meer, Antwerpen

€ 450.000 Vraagprijs Onroerende goederen
Zitplaatsen
40
Verkoopruimte
100 m²
Keuken
37 m²
Totale oppervlakte
499 m²

Beschrijving

Getwijfeld over België? Niet doen!

In het hart van het gezellige Meersel-Dreef (15 autominuten vanuit Breda) bieden wij u dit -tot in de puntjes- gerenoveerde horecapand met bedrijfswoning aan. Het pand wat voorheen in gebruik is geweest als warm bruin (eet-)café ademt de warme sfeer van

een échte bruine kroeg, waar authenticiteit en gezelligheid centraal staan. De huidige eigenaren hebben het pand na aankoop van boven naar beneden gerenoveerd waarbij o.a. het dak, woning, bedrijfskeuken, terrastuin en buitenkant zijn opgeknapt. U stapt dus in een pand waar de komende tijd geen enkel onderhoud benodigd is.

Meersel-Dreef en Breda zijn nauw met elkaar verbonden, vanuit Breda ben je in 15 minuten in dit gezellige Bourgondisch grensstreek dorp wat bekend staat om zijn Maria grot en natuurlijk de horeca er om heen. Met name in het seizoen is het een komen en gaan van toeristen, fietsers en passanten die hier komen voor een natje en een droogje. Dit alles kan perfect bij dit pand, in de zomer heb je een gezellig straatterras maar ook een schitterend tuinterras.

Het bedrijf is ideaal voor eetcafé invulling en voor een -besloten- feestje en partij. Met een inpandige trap (mogelijkheid om buiten ontsluiting te treffen) kom je in de fraaie gemoderniseerde bovenwoning (studio) met groot dakterras.

Deze opdracht wordt collegiaal aangegaan met Thijssen & Kalkman België BV / BIV: 207427. Voor meer info over het onroerend goed neem contact met ons op!

Financieel

Inventaris/GW
Koop of Pacht
Vraagprijs Inventaris/GW
Prijs op aanvraag
Onroerende goederen
Koop
Vraagprijs Onroerende goederen
€ 450.000
Indicatie omzet
Op aanvraag
Reden van verkoop
nnb.
Leasecontracten
Nee
Brouwerijverplichtingen
Nee
Automatenverplichtingen
Nee
Personeelsverplichtingen
Nee
Muziekovereenkomsten
Nee
Op afbetaling mogelijk?
Nee
Mogelijkheid pand te kopen?
Ja — Uitsluitend

Inrichting

Volledige eigendom inventaris?
Ja
Aantal zitplaatsen
40
Terras
Ja
Aantal zitplaatsen terras
nnb.
Terrasinformatie
nnb.
Aantal verdiepingen
nnb.
Aantal Hotelkamers
nnb.
Totale Oppervlakte
499 m²
Oppervlakte verkoopruimte
100 m²
Oppervlakte Keuken
37 m²
Oppervlakte terras
300 m²
Oppervlakte magazijn
nnb.
Electra NEN keuring?
Nee
Gas NEN keuring?
Nee
Gokmachines
Nee

Details

Bouwjaar onroerend goed
nnb.
Aantal jaren in bezit uitbater
nnb.
Woning aanwezig
Ja
Ligging
nnb.
Openingstijden
nnb.
Bestemming
nnb.
Energieklasse
C
Aantal medewerkers
nnb.
Parkeerplaatsen
nnb.
Uitbreidingsmogelijkheden
Nee
Groeimogelijkheden
Nee
BTW-belast of vrijgesteld
nnb.

Locatie

De donkerrode markeringen zijn andere objecten van deze aanbieder.

Reageer direct

Vergelijkbaar aanbod in Antwerpen

Bellen Stuur een bericht