
Huur: € 34.800 p/j
Ingerichte productiekeuken te huur Eindhoven
Dark Kitchen · Eindhoven
- Geen terras
Schat, ik ben even naar Noir! Café Noir is een stijlvol en sfeervol café/brasserie met een ijzer sterke naam, een trouwe gastenkring en een bewezen concept in het hart van de Zandberg. Een bedrijf wat haast geen uitleg nodig heeft, iedereen kent het. Het enige wat wij zoeken is een waardig opvolger die Noir voor de komende decennia weer gaat exploiteren, nu is het je kans!
Café Noir was vroeger een bruine kroeg maar door van Asch Horeca omgetoverd tot chique borrel café met restaurantfunctie. De befaamde vrijmibo en het uitnodigende terras aan straatzijde zijn nog steeds de trekpleisters.. Het café heeft een luxueuze uitstraling en leent zich uitstekend voor zowel dag- als avondexploitatie en dient geen verdere investeringen.
Het pand wordt in zijn geheel gehuurd van AB-Inbev waar exploitant gerechtigd is om de bovenwoning onder te verhuren (kamerbewoning). Dit zorgt dat de huisvestingslasten enorm gedrukt worden, momenteel zijn de kamers allemaal verhuurd.
Samengevat:
De overname betreft de bedrijfsexploitatie (goodwill, inventaris en handelsnaam). De onderneming wordt verkocht vanwege andere bedrijfsherstructurering , wat een mooie kans biedt voor de koper om in dit bekende etablissement te stappen.
De donkerrode markeringen zijn andere objecten van deze aanbieder.

Huur: € 34.800 p/j
Dark Kitchen · Eindhoven

OG: Op aanvraag
Afhaalrestaurant · 's-Hertogenbosch

INV/GW: Op aanvraag
Afhaalrestaurant · Oosterhout