Horecasite
  1. Nederland
  2. Noord-Holland
  3. Amsterdam
  4. ID4038 Mengformule aan de Jan Evertsenstraat

ID4038 Mengformule aan de Jan Evertsenstraat Delicatessenwinkels ter overname in Amsterdam, Noord-Holland

Prijs op aanvraag Inventaris/GW
Zitplaatsen
8
Totale oppervlakte
100 m²

Beschrijving

Deze patisserie is gelegen aan de Jan Evertsenstraat in Amsterdam-West, een levendige stadsstraat in De Baarsjes. De omgeving bestaat uit een mix van horeca, speciaalzaken, buurtwinkels en woningen. Dankzij de ligging nabij het Mercatorplein en het Rembrandtpark profiteert de locatie van een constante stroom aan buurtbewoners, bezoekers en passanten.

De zaak heeft een oppervlakte van circa 100 m² en wordt momenteel geëxploiteerd volgens een mengformule, waarbij horeca en detailhandel worden gecombineerd. Dit biedt mogelijkheden voor uiteenlopende concepten met verkoop, afhalen en consumptie ter plaatse.

Aan de voorzijde bevindt zich de verkoopruimte met presentatievitrines en zitgelegenheid. De grote raampartijen zorgen voor veel natuurlijke lichtinval en goede zichtbaarheid vanaf de straat. Aan de achterzijde bevinden zich de productieruimte, opslag en overige ondersteunende voorzieningen. De indeling is verzorgd en functioneel, waardoor de locatie direct inzetbaar is.

De Jan Evertsenstraat is uitgegroeid tot een populaire bestemming binnen Amsterdam-West en trekt dagelijks een breed publiek. De goede bereikbaarheid met zowel openbaar vervoer als de auto maakt deze locatie extra aantrekkelijk.

Deze patisserie met mengformule op een goede locatie in Amsterdam-West is nu beschikbaar voor overname.

Financieel

Inventaris/GW
Koop of Pacht
Vraagprijs Inventaris/GW
Prijs op aanvraag
Onroerende goederen
Huur
Huurprijs Onroerende goederen
Prijs op aanvraag
Indicatie omzet
Op aanvraag
Reden van verkoop
nnb.
Leasecontracten
Nee
Brouwerijverplichtingen
Nee
Automatenverplichtingen
Nee
Personeelsverplichtingen
Nee
Muziekovereenkomsten
Nee
Op afbetaling mogelijk?
Nee
Mogelijkheid pand te kopen?
Nee

Inrichting

Volledige eigendom inventaris?
Nee
Aantal zitplaatsen
8
Terras
Nee
Aantal zitplaatsen terras
nnb.
Terrasinformatie
nnb.
Aantal verdiepingen
nnb.
Aantal Hotelkamers
nnb.
Totale Oppervlakte
100 m²
Oppervlakte verkoopruimte
nnb.
Oppervlakte Keuken
nnb.
Oppervlakte terras
nnb.
Oppervlakte magazijn
nnb.
Electra NEN keuring?
Nee
Gas NEN keuring?
Nee
Gokmachines
Nee

Details

Bouwjaar onroerend goed
nnb.
Aantal jaren in bezit uitbater
nnb.
Woning aanwezig
Nee
Ligging
nnb.
Openingstijden
nnb.
Bestemming
nnb.
Energieklasse
nnb.
Aantal medewerkers
0
Parkeerplaatsen
nnb.
Uitbreidingsmogelijkheden
Nee
Groeimogelijkheden
Nee
BTW-belast of vrijgesteld
nnb.

Locatie

De donkerrode markeringen zijn andere objecten van deze aanbieder.

Reageer direct

Vergelijkbaar aanbod in Noord-Holland

13 foto's
Logo van Klaassen B.V.

INV/GW: € 120.000

Home Pizza – Haarlem

Restaurant/bezorgservice · Haarlem

  • 50 m²
Klaassen Horecamakelaars nr. 49697
Bellen Stuur een bericht