Horecasite
  1. Nederland
  2. Zuid-Holland
  3. Dordrecht
  4. Pizza- en grilltent Pyramide in centrum Dordrecht

Pizza- en grilltent Pyramide in centrum Dordrecht Eetcafé ter overname in Dordrecht, Zuid-Holland

Prijs op aanvraag Inventaris/GW
Zitplaatsen
30
Verkoopruimte
80 m²
Totale oppervlakte
92 m²

Beschrijving

Pyramide, gelegen aan de Voorstraat 219 in het bruisende centrum van Dordrecht, is al jarenlang een vertrouwd adres voor shoarma. Deze locatie bevindt zich in een straat die bekendstaat om haar diverse aanbod aan horecagelegenheden, waardoor Pyramide een populaire keuze is voor zowel inwoners als bezoekers van de stad. De Voorstraat, één van de langste winkelstraten van Nederland, combineert historische charme met een levendige sfeer en trekt een breed publiek, variërend van shoppers en toeristen tot avondwandelaars op zoek naar een gezellige eetgelegenheid.

De zaak biedt zowel de mogelijkheid om gerechten af te halen als om ter plekke te eten. Bij binnenkomst bevindt zich aan de rechterkant de open keuken, en met 30 zitplaatsen binnen is Pyramide een toegankelijke plek voor een snelle hap of maaltijd. De openingstijden van maandag tot en met zondag van 16:00 tot 02:00 maken Pyramide ook een populaire keuze voor een late avondmaaltijd. Dankzij de centrale ligging in een straat vol horecagelegenheden, is de zaak goed bereikbaar en ideaal gelegen voor zowel de lokale bevolking als toeristen.

De shoarmatent is ideaal voor een snelle hap of een warme maaltijd met vrienden en familie. Door de drukte in de straat en de diverse horecagelegenheden is er altijd reuring, wat bijdraagt aan de levendige ambiance van Pyramide. Bovendien is de locatie perfect bereikbaar, zowel te voet als met de fiets, en zijn er parkeermogelijkheden op loopafstand, wat het toegankelijk maakt voor bezoekers uit de omliggende regio.

Met een gemengde bestemming -2 biedt deze locatie bovendien diverse mogelijkheden voor ondernemers die de huidige formule willen voortzetten of een nieuwe horecazaak willen starten. De huidige eigenaar heeft besloten om de bedrijfsexploitatie (goodwill, inventaris en huurdersbelang) te verkopen, wat een unieke kans biedt om een goedlopende zaak over te nemen in één van de meest bruisende straten van Dordrecht. Dordrecht, de oudste stad van Holland, staat bekend om haar rijke geschiedenis, mooie grachten en levendige centrum. Met Pyramide als smakelijke tussenstop kunnen bezoekers een unieke combinatie van cultuur en culinair genieten ervaren. Pyramide is meer dan alleen een shoarmazaak – het is een vaste waarde in Dordrecht waar smaak, gastvrijheid en locatie samenkomen.

Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met bedrijfsadviseur Peter Klaassen via [email protected] of 06 53 14 89 02.

Financieel

Inventaris/GW
Koop
Vraagprijs Inventaris/GW
Prijs op aanvraag
Onroerende goederen
Huur
Huurprijs Onroerende goederen
Prijs op aanvraag
Indicatie omzet
Op aanvraag
Reden van verkoop
nnb.
Leasecontracten
Nee
Brouwerijverplichtingen
Nee
Automatenverplichtingen
Nee
Personeelsverplichtingen
Nee
Muziekovereenkomsten
Nee
Op afbetaling mogelijk?
Nee
Mogelijkheid pand te kopen?
Nee

Inrichting

Volledige eigendom inventaris?
Nee — Bedrijfsexploitatie inclusief goodwill, inventaris en huurdersbelang.
Aantal zitplaatsen
30
Terras
Nee
Aantal zitplaatsen terras
nnb.
Terrasinformatie
nnb.
Aantal verdiepingen
1
Aantal Hotelkamers
nnb.
Totale Oppervlakte
92 m²
Oppervlakte verkoopruimte
80 m²
Oppervlakte Keuken
nnb.
Oppervlakte terras
nnb.
Oppervlakte magazijn
nnb.
Electra NEN keuring?
Nee
Gas NEN keuring?
Nee
Gokmachines
Nee

Details

Bouwjaar onroerend goed
nnb.
Aantal jaren in bezit uitbater
nnb.
Woning aanwezig
Nee
Ligging
nnb.
Openingstijden
nnb.
Bestemming
nnb.
Energieklasse
nnb.
Aantal medewerkers
nnb.
Parkeerplaatsen
nnb.
Uitbreidingsmogelijkheden
Nee
Groeimogelijkheden
Nee
BTW-belast of vrijgesteld
nnb.

Locatie

De donkerrode markeringen zijn andere objecten van deze aanbieder.

Reageer direct

Vergelijkbaar aanbod in Zuid-Holland

Bellen Stuur een bericht