Horecasite
  1. Nederland
  2. Zuid-Holland
  3. Hellevoetsluis
  4. Café De Meiden Hellevoetsluis ter overname - Horecamakelaar De Horecatussenpersoon

Café De Meiden Hellevoetsluis ter overname - Horecamakelaar De Horecatussenpersoon Eetcafé ter overname in Hellevoetsluis, Zuid-Holland

€ 90.000 Inventaris/GW · Huurprijs Onroerende goederen € 3.350
Zitplaatsen
30
Terras
60
Totale oppervlakte
70 m²

Beschrijving

Café De Meiden Hellevoetsluis ter overname:

Midden in het drukbezochte winkelcentrum De Struytse Hoeck ligt Café De Meiden, een bekende horecalocatie met een ruim terras aan het plein. De onderneming beschikt over een sfeervol bruincafé-interieur, compleet met bar, verschillende zitplaatsen en authentieke details die de warme uitstraling versterken.

De binnenruimte biedt plek voor een gezellige café- of eetcafé-exploitatie en er is voldoende potentie om het bestaande concept uit te breiden met een compacte keuken of borrelkaart. De huidige indeling is efficiënt: bar, zitgedeelte, keuken, opslag en een terras met uitstekende zichtbaarheid en passantenstroom.

Het café profiteert van een constante aanloop van winkelend publiek en vaste gasten. De piek ligt in de zomermaanden dankzij het grote terras, de vele toeristen en de mogelijkheid om evenementen op het plein te organiseren in samenwerking met andere ondernemers.

Vanwege de aanwezigheid van speelautomaten is het van belang dat de exploitatie café of eetcafé blijft. Juist dat maakt dit een kansrijke locatie voor een Belgisch biercafé of bruine kroeg met een twist – bijvoorbeeld met ambachtelijke bieren, stoofgerechten en Vlaamse klassiekers.

Kortom: een compleet ingerichte onderneming met groeipotentie op een levendige plek in Hellevoetsluis, ideaal voor de ondernemer die sfeer, bier en beleving wil combineren.

Mocht je na het lezen van de advertentie behoefte hebben aan een bezichtiging of meer informatie willen dan kun je contact opnemen met Rik Hendriks via [email protected]
of bel ons op 06-83900428. Klik hier voor Whatsapp.

Wij hebben ons best gedaan om de informatie van deze advertentie zo juist en volledig mogelijk te formuleren. U kunt hier echter geen rechten aan ontlenen en wij aanvaarden geen aansprakelijkheid in geval van enige onjuistheid. Dat geldt zowel voor onvolkomenheden in de inhoud van de advertentie, als voor informatie die wij van derden hebben verkregen.

Financieel

Inventaris/GW
Koop
Vraagprijs Inventaris/GW
€ 90.000
Onroerende goederen
Huur
Huurprijs Onroerende goederen
€ 3.350
Indicatie omzet
Op aanvraag
Reden van verkoop
De onderneemsters willen van hun oude dag gaan genieten!
Leasecontracten
Nee
Brouwerijverplichtingen
Ja
Automatenverplichtingen
Ja
Personeelsverplichtingen
Nee
Muziekovereenkomsten
Nee
Op afbetaling mogelijk?
Nee
Mogelijkheid pand te kopen?
Nee

Inrichting

Volledige eigendom inventaris?
Nee
Aantal zitplaatsen
30
Terras
Ja
Aantal zitplaatsen terras
60
Terrasinformatie
nnb.
Aantal verdiepingen
nnb.
Aantal Hotelkamers
nnb.
Totale Oppervlakte
70 m²
Oppervlakte verkoopruimte
nnb.
Oppervlakte Keuken
nnb.
Oppervlakte terras
84 m²
Oppervlakte magazijn
nnb.
Electra NEN keuring?
Ja
Gas NEN keuring?
Ja
Gokmachines
Ja

Details

Bouwjaar onroerend goed
nnb.
Aantal jaren in bezit uitbater
nnb.
Woning aanwezig
Nee
Ligging
nnb.
Openingstijden
nnb.
Bestemming
nnb.
Energieklasse
nnb.
Aantal medewerkers
nnb.
Parkeerplaatsen
nnb.
Uitbreidingsmogelijkheden
Nee
Groeimogelijkheden
Ja — Concept aanpassen met iets meer eten en lunch. Eerder op de dag open gaan.
BTW-belast of vrijgesteld
nnb.

Locatie

De donkerrode markeringen zijn andere objecten van deze aanbieder.

Reageer direct

Vergelijkbaar aanbod in Zuid-Holland

Bellen Stuur een bericht