Horecasite
  1. Nederland
  2. Zuid-Holland
  3. Rotterdam
  4. Casco horecaruimte 111, Zuidplein Rotterdam

Casco horecaruimte 111, Zuidplein Rotterdam Casco te huur in Rotterdam, Zuid-Holland

€ 4.200 Huurprijs Onroerende goederen p/m
Zitplaatsen
60
Terras
40
Totale oppervlakte
141 m²

Beschrijving

Casco horecaruimte op een toplocatie tussen diverse trekpleisters zoals Ahoy, Theater Zuidplein, Winkelcentrum Zuidplein, metro- en busstation Zuidplein en de Pathé-bioscoop in aanbouw. De horecaruimte maakt onderdeel uit van de horecaplint van het nieuwe zwembad op Zuidplein, maar beschikt over een eigen entree aan de boulevard die doorloopt tot aan Ahoy. De directe omgeving rond de Gooilandsingel is volop in ontwikkeling en biedt veel kansen voor horeca ondernemers.

 

Let op: de eerste foto’s geven de huidige situatie aan, latere foto’s geven aan hoe het pand er in casco staat uit heeft gezien.

 

We zijn op zoek naar een enthousiaste (horeca)ondernemer met een sterk dag- en/of avondconcept dat iets toevoegt aan het gebied. Concepten die zich primair richten op bezorgen en afhalen hebben niet de voorkeur, al staan we open voor verrassende ideeën.
Het naast gelegen pand aan de Gooilandsingel 109 staat eveneens te huur en kan gecombineerd samen met deze unit gehuurd worden. De totale afmeting van de ruimte is dan ca 234 m² groot.

 

De horecaruimte is volledig gelegen op de begane grond, is ca 12 meter breed, ca 11,5 meter diep en totaal ca 141 m² groot. Op de boulevard kan een royaal terras geëxploiteerd worden, afmetingen en mogelijkheden hiervan zullen in goed overleg met de gemeente Rotterdam vastgesteld moeten worden. De ruimte is momenteel ingericht als een huid en laser kliniek. De ruimte zal in de huidige staat aan de nieuwe ondernemer worden overgedragen waarbij alle zaken die niet tot het casco behoren om niet overgedragen worden aan de huurder. De ruimte kan uiteraard naar eigen inzicht worden ingericht. Verhuurder ontvangt hiervan op voorhand graag een plan ter akkoord.

 

In totaal is de begane grond 141 m²
Indicatie terrasmogelijkheid gevel breed en ca 5 meter diep.  

 

Naast de huur dient de huurder rekening te houden met servicekosten van circa €15 per m² per jaar (de hoogte van de servicekosten zal mogelijk nog wijzigen ivm de geplande aanpassing van algemene containerruimte).

 

In de ruimte is momenteel een elektra-aansluiting van 3x35A aanwezig, evenals een wateraansluiting en een aansluiting op de stadsverwarming. Er is geen gasaansluiting beschikbaar en deze kan ook niet worden aangevraagd. Voor de keuken zal zorgvuldig moeten worden onderzocht welke mogelijkheden er zijn voor het realiseren van een passende geurfilterinstallatie. De huurder hoeft geen bestaande verplichtingen of lopende contracten over te nemen.

 

In hetzelfde pand is het zwembad gevestigd, met een 50-meterbad – een faciliteit die slechts op enkele plekken in Nederland te vinden is en die bijdraagt aan de aantrekkingskracht van het gebied. Direct tegenover het pand liggen metrostation en winkelcentrum Zuidplein. Naast het zwembad bevindt zich Theater Zuidplein en op korte loopafstand liggen Ahoy, het congrescentrum en de geplande Pathé-bioscoop. Kortom, een gebied boordevol potentie en toekomst.

 

Het gebied Zuidplein heeft diverse hotspots die grote getalen bezoekers aantrekken en waarvan de horeca op deze locatie van mee kan profiteren, ter indicatie:

OV knooppunt:    12 miljoen mensen per jaar

Winkelcentrum: 10 miljoen mensen per jaar

Ahoy:                     1,7 miljoen mensen per jaar

Zwembad              300.000 mensen per jaar (in de oude situatie)

Theater                 100.000 mensen per jaar (in de oude situatie)

 

Past deze ruimte goed bij uw wensen, wilt u( meer informatie of een afspraak maken dan kunt u contact opnemen met Tim Ouwerkerk T: 010 522 14 26 of E: op [email protected].

 

De verstrekte informatie in deze advertentie is met de grootste zorg samengesteld. Desondanks is het mogelijk dat er onjuistheden zijn ingeslopen. Belanghebbenden kunnen daarom geen rechten aan deze informatie ontlenen en zijn wij hiervoor niet aansprakelijk.

Financieel

Inventaris/GW
Koop of Pacht
Vraagprijs Inventaris/GW
Prijs op aanvraag
Onroerende goederen
Huur
Huurprijs Onroerende goederen
€ 4.200
Indicatie omzet
Op aanvraag
Reden van verkoop
nnb.
Leasecontracten
Nee
Brouwerijverplichtingen
Nee
Automatenverplichtingen
Nee
Personeelsverplichtingen
Nee
Muziekovereenkomsten
Nee
Op afbetaling mogelijk?
Nee
Mogelijkheid pand te kopen?
Nee

Inrichting

Volledige eigendom inventaris?
Nee
Aantal zitplaatsen
60
Terras
Ja
Aantal zitplaatsen terras
40
Terrasinformatie
nnb.
Aantal verdiepingen
nnb.
Aantal Hotelkamers
nnb.
Totale Oppervlakte
141 m²
Oppervlakte verkoopruimte
nnb.
Oppervlakte Keuken
nnb.
Oppervlakte terras
nnb.
Oppervlakte magazijn
nnb.
Electra NEN keuring?
Nee
Gas NEN keuring?
Nee
Gokmachines
Nee

Details

Bouwjaar onroerend goed
nnb.
Aantal jaren in bezit uitbater
nnb.
Woning aanwezig
Nee
Ligging
nnb.
Openingstijden
nnb.
Bestemming
nnb.
Energieklasse
nnb.
Aantal medewerkers
nnb.
Parkeerplaatsen
nnb.
Uitbreidingsmogelijkheden
Nee
Groeimogelijkheden
Nee
BTW-belast of vrijgesteld
nnb.

Locatie

De donkerrode markeringen zijn andere objecten van deze aanbieder.

Reageer direct

Vergelijkbaar aanbod in Zuid-Holland

Bellen Stuur een bericht