
Gelderland
Restaurant
€ 395.000,00
Te koop: prachtig horecabedrijf op fantastische hoeklocatie in toeristisch dorp! Dit veelzijdige horecabedrijf is gelegen op een unieke hoeklocatie, op de grens van de Veluwe en de Gelderse Vallei (in de directe omgeving van Harderwijk, Erme...
Volledige omschrijving
Advertentienr. | 41509 |
Inventaris/GW | Koop |
Vraagprijs Inventaris/GW | € 395.000 |
Onroerende goederen | Huur |
Huurprijs Onroerende goederen | € 44.484 |
Aantal zitplaatsen | n.v.t. |
Terras | Nee |
Aantal zitplaatsen terras | n.v.t. |
Te koop: prachtig horecabedrijf op fantastische hoeklocatie in toeristisch dorp!
Dit veelzijdige horecabedrijf is gelegen op een unieke hoeklocatie, op de grens van de Veluwe en de Gelderse Vallei (in de directe omgeving van Harderwijk, Ermelo, Putten, Nijkerk, Garderen, Barneveld en Voorthuizen).
Met haar charmante ligging in een toeristisch dorp geniet het van een constante stroom van gasten en een levendige sfeer. Het bedrijf heeft zich bewezen als een ware succesformule, met een stabiele en hoge omzet gedurende de afgelopen jaren. De huidige eigenaren exploiteren dit bijzondere bedrijf al jaren zeer succesvol. Hierdoor is dit een fantastische instapklare onderneming voor nieuwe eigenaren!
Het concept van dit horecabedrijf is divers en aantrekkelijk. Naast een uitgebreide menukaart, waarop voor iedereen iets te vinden is, biedt de zaak ook diverse arrangementen aan, zoals een 'High Wine' of 'High Beer'. De keukenbrigade bereidt met passie en zorg een breed scala aan vlees-, vis- en vegetarische gerechten, waarbij ook gebruik wordt gemaakt van regionale streekproducten. De goed gevulde bar schenkt niet alleen wisselende bieren op tap en op fles, maar ook een uitgebreid assortiment wijnen. Natuurlijk worden ook de liefhebbers van goede koffie en verfrissende zomerse cocktails op hun wenken bediend. In de weekenden wordt er regelmatig live muziek georganiseerd voor een stijlvolle en gezellige uitgaansavond.
Een extra pluspunt van dit bedrijf is de aanwezigheid van een bedrijfswoning op de eerste verdieping. Dit is een uitstekende mogelijkheid voor ondernemers die boven hun zaak willen wonen, waardoor werk en privé perfect gecombineerd kunnen worden.
Financiële informatie:
-> Vraagprijs bedrijfsexploitatie: € 395.000,--
-> Huurprijs per jaar: € 44.484,-, exclusief BTW, servicekosten en administratiekosten.
Wil je meer informatie over dit bijzondere horecabedrijf? Neem dan contact op met Joey Hehamahua via 0611744732 of stuur een e-mail naar joey@klaassenbv.nl.
We staan klaar om al je vragen te beantwoorden en je te voorzien van alle benodigde details. Dit is jouw kans om een succesvolle horecaonderneming over te nemen op een toplocatie!
Inventaris/GW | Koop |
Vraagprijs Inventaris/GW | € 395.000 |
Onroerende goederen | Huur |
Huurprijs Onroerende goederen | € 44.484 |
Aantal zitplaatsen | n.v.t. |
Terras | Nee |
Aantal zitplaatsen terras | n.v.t. |
Oppervlakte terras (M2) | n.v.t. |
Aantal Hotelkamers | n.v.t. |
Bouwjaar onroerend goed | nnb. |
Aantal verdiepingen | n.v.t. |
Aantal jaren in bezit uitbater | n.v.t. |
Woning aanwezig | Ja |
Totale Oppervlakte (M2) | nnb. |
Oppervlakte Keuken (M2) | nnb. |
Oppervlakte verkoopruimte (M2) | nnb. |
Oppervlakte magazijn (M2) | nnb. |
Brouwerijverplichtingen | n.v.t. |
Automatenverplichtingen | n.v.t. |
Personeelsverplichtingen | n.v.t. |
Leasecontracten | n.v.t. |
Muziekovereenkomsten | n.v.t. |
Restaurant
€ 395.000,00